
ZAJĘCIA
DODATKOWE
Zapleczem Edukacji Domowej są stacjonarne placówki. Korzystamy z doświadczenia i kadry przedszkola, szkoły podstawowej oraz liceum.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ.
W przerwach między zajęciami opiekę nad dziećmi sprawują rodzice/opiekunowie.
Dzieci z niepełnosprawnościami MUSZĄ być pod stałą opieką rodzica/opiekuna.
Zajęcia stacjonarne odbywają się w pawilonach ED za Szkołą Montessori ul. Jagiellońska 5A, Gdańsk.
ZAPISY TU: ZAJĘCIA DODATKOWE 2022/2023 semestr letni - Inne w Gdańsku, 11.01.2023 - Evenea.pl
1. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego - zajęcia z p. Malwiną Korą
W programie kursu:
- powtórki z zagadnień gramatycznych,
- ćwiczenia w pisaniu prac pisemnych zgodnie z wytycznymi egzaminacyjnymi,
- powtórki z lektur obowiązkowych,
- praca z arkuszami egzaminacyjnymi,
- praktyczne wskazówki egzaminatora,
- próbne egzaminy.
Wszystkie materiały z kursu będą zgromadzone w jednym miejscu, do którego zawsze będzie można wrócić. To doskonała okazja, żeby powtórzyć i usystematyzować materiał obowiązujący na egzaminie. Pozwoli uniknąć najczęściej popełnianych błędów i przygotowywać się do egzaminu pod okiem doświadczonego nauczyciela.
Kurs on-line. Czas trwania zajęć: 60 minut. Start: październik 2022, koniec - kwiecień 2023. Kurs to 20 zajęć.
2. Czy chemia jest jedną z królowych nauk? - warsztaty o otaczającym Cię świecie i nie tylko
Jesteś ciekawy z czego zbudowany jest otaczający Cię świat? Fascynuję Cię praca w laboratorium? A może chcesz zobaczyć magię w probówce? Zapraszam na warsztaty poświęcone niezwykle ciekawej dziedzinie nauki którą jest chemia. Podczaj zajęć zdobędziesz odwiedzi na pytania dotyczące budowy materii przekonasz się czym różni się mieszanina od roztworu a także będziesz miał okazję uczestniczyć w przygotowaniu i realizacji doświadczeń. Przekonaj się że chemia wcale nie jest trudna a zdobywanie nowej wiedzy ma iście wybuchowy charakter. Warsztaty kierowane są dla uczniów klas 6 i 7 (ewentualnie 8 klasa). Spotkania 3 razy po 2 godziny. Maksymalnie 6 osób. Prowadzący Monika Chylińska
OPIS ZAJĘĆ.

3. Kurs z języka polskiego przygotowujący do MATURY z p. Eweliną Wetta
Na zajęciach nauczyciel będzie stosował różnorodne metody nauczania, a ich dobór zależeć będzie od wiadomości i umiejętności uczniów. W ramach kursu będą:
- teoria w "pigułce";
- ćwiczenia, zadania praktyczne, testy
Kurs będzie się odbywał w małych grupach w godzinach popołudniowych. Obejmuje 9 spotkań trwających 2,5 godziny każdy.
Materiały z których uczniowie będą korzystać na zajęciach dostarczone zostaną przez prowadzącego.
Kurs przeznaczony jest dla uczniów zdających maturę na poziomie podstawowym.
4. Kurs z matematyki przygotowujący do MATURY z p. Filipem Sieja
Na zajęciach nauczyciel będzie stosował różnorodne metody nauczania, a ich dobór zależeć będzie od wiadomości i umiejętności uczniów. W ramach kursu będą:
- teoria w "pigułce";
- ćwiczenia, zadania praktyczne, testy
Kurs będzie się odbywał w małych grupach w godzinach popołudniowych. Obejmuje 9 spotkań trwających 2,5 godziny każdy.
Materiały z których uczniowie będą korzystać na zajęciach dostarczone zostaną przez prowadzącego.
Kurs przeznaczony jest dla uczniów zdających maturę na poziomie podstawowym.
5. Warsztaty w pracowni u p. Atą stacjonarne
Czym się zajmiemy? Malarstwem, rysunkiem, rzeźbą, przestrzennymi formami użytkowymi, malowaniem na tkaninach, drewnie, szkle, linorytem a także innymi twórczymi działaniami 😊 Co charakteryzuje zajęcia w pracowni?
- indywidualne podejście do każdego z uczestników
- łączenie różnych technik plastycznych w niekonwencjonalny sposób
- różnorodność proponowanych tematów i materiałów.
Jak pracujemy?
Przez zabawę, kreatywnie, z dużą swobodą twórczą, wykorzystujemy przypadki i korzystamy z różnorodnych technik plastycznych. Zajęcia odbywają się w bogato wyposażonej pracowni plastycznej co pozwala nam na łączenie przeróżnych materiałów i realizowanie różnych projektów przez uczestników. Trwają godzinę, a dla chętnych 20 minut dłużej w tej samej cenie 😊
6. Zajęcia z p.Małgosią - matematyka (tel. 510 961 645; email: mikolowska@gmail.com)

7. Komiks - zajęcia z p.Bogdanem (mail: ruksztellon.bogdan@gmail.com)
Zajęcia prowadzi człowiek-orkiestra, pan Bogdanem Ruksztełło-Kowalewski z Fundacji „Kreska" Janusza Christy (pamiętacie Kajko i Kokosza?). Pan Bogdan pracuje w Bibliotece Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu, organizuje warsztaty komiksowe, GDAKa i Festiwal Komiksowy. Współpracuje z artystami rysownikami, scenariuszopisarzami itd. Sam świetnie rozwija dzieci literacko, rysunkowo, bez względu na wiek.
Może pomóc przy lekturach oraz zrobić z dziećmi ich własne książki! Może też zaprosić specjalistkę od linorytu i innych technik graficznych oraz sławnych rysowników.
Pan Bogdan ma świetne poczucie humoru i podejście do dzieci i młodzieży, także niepełnosprawnych. Jest pasjonatem w dziedzinie komiksu, grafiki, rysunku, książek i umie dostosować zajęcia do wieku bez względu czy to przedszkolaki czy młodzież czy dorośli.
Zajęcia obejmować będą tworzenie komiksów, pisanie scenariuszy komiksów oraz teorię i historię komiksu. Oczywiście jest to wielki skrót, ponieważ każde z zajęć trzeba będzie przygotować indywidualnie pod uczestników, ich możliwości oraz wiek. Część zajęć może być prowadzone przez dwie osoby tak aby w pełni zaspokoić oczekiwania uczestników.
8. Zajęcia z p. Moniką (tel. 508 373 175; mail: mw4@o2.pl)
Rękodzieło zaawansowane
Zapraszamy na te zajęcia uczniów, którzy już uczestniczyli w zajęciach podstawowych z rękodzieła w naszej szkole lub zależy im na szczegółowym poznaniu konkretnych technik rękodzielniczych. Będą one realizowane w blokach tematycznych mniej więcej po 6-8 zajęć, na profesjonalnych materiałach.
-
Biżuteria hand made – kolczyki, bransoletki, naszyjniki, broszki, breloczki, artystyczne wzory, z wykorzystaniem kamieni półszlachetnych oraz innych zaawansowanych materiałów i narzędzi.
Jeśli uczestnicy będą zainteresowani, to również biżuteria wykonana techniką haftu sutaszowego. Przykładowe wzory – www.galeria-hand-made.blogspot.com -
Świece, mydełka i kosmetyki ekologiczne – zaawansowane techniki i wzory oraz materiały. Przykładowe świece – www.swiece-do-kochania.blogspot.com
-
Scrapbooking – zaawansowane wzory exploding boxów, kartek okolicznościowych, dekorowanie okładek albumów, ramek papierowych na zdjęcia, zeszytów, pamiętników, wykonywanie własnych „scrapek".
-
Decoupage na kuferkach, kasetkach na herbatę, deskach i innych podłożach – z techniką postarzania (crackle effect) oraz złoceniami. Praca na pigmentach, papierze ryżowym i serwetkach.
-
Inne techniki wybrane wspólnie przez uczestników.
Rękodzieło - stacjonarnie
Tematyka zajęć:
-
Świece żelowe, z naturalnego wosku pszczelego i inne świece artystyczne.
-
Mydełka glicerynowe - różne rodzaje i zdobienia
-
Inne kosmetyki naturalne: dezodoranty i peelingi (bezpieczne dla dzieci)
-
Decoupage - zdobienie ramek, świec, mydełek, biżuterii drewnianej, obrazy na drewnie i podobraziach
-
Scrapbooking - kartki okolicznościowe, ramki na zdjęcia, exploding boxy i nie tylko
-
Szycie na maszynie - jaśki, torby zakupowe, maskotki, itp.
-
Biżuteria - rożne wzory i techniki biżuterii hand made - kolczyki, bransoletki, naszyjniki, broszki, breloczki itp.
-
Inne techniki i dekoracje, m.in. wazony zdobione sznurkiem, ozdobne klipsy na fiszki na biurko, quiling
Tematyka i wzory dostosowane zarówno do chłopców jak i do dziewcząt. Po zajęciach dziecko zabiera do domu atrakcyjny, artystycznie wykonany przez siebie przedmiot. W cenie zajęć zawarte są koszty profesjonalnych materiałów. Tutaj można zobaczyć, jakie piękne rzeczy dzieci wykonały na zajęciach w roku szkolnym 2018/2019 i 2019/2020:
Kurs krawiecki
– nauka korzystania z gotowych wykrojów oraz wykonywania własnych wykrojów, poznawanie rodzajów tkanin, doboru tkanin, pikowania, szycia na maszynie. W programie jest między innymi szycie poszewek, poduszek, bieżników, piórników na zamek, siatek na zakupy, różnych maskotek, czapek i kominów z dresówki, metkowców, chusteczników, krasnali skandynawskich... Szkoła zapewnia maszyny do szycia na te zajęcia stacjonarne. Jeśli zgłosi się wystarczająca liczba osób z poprzedniego roku z kursu krawiectwa – jest możliwość utworzenia osobnej grupy dla zaawansowanych z osobnym programem dla nich.
DIY
– zajęcia stacjonarne dla młodszych uczniów (przedszkole, kl.0-6).
Do It Yourself – tak mówimy na własnoręcznie wykonane rzeczy „coś z niczego" - life hacks z rzeczy przeznaczonych w domu do wyrzucenia. Będziemy dawać im „drugie życie", tworząc praktyczne rzeczy przydatne w życiu codziennym oraz gry i zabawki. Wiecie, że z rolek papierze toaletowym można zrobić ciekawe opakowania na prezenty, regały na resoraki, etui na kable? A z plastikowych zakrętek można zrobić stemple do farb oraz piękne mozaiki? Znacie gry zręcznościowe z pudełek i rolek oraz sznurka? Więcej nie zdradzimy - będzie ciekawie i bardzo kreatywnie. Będziemy ćwiczyć także Waszą pomysłowość i dzielić się nawzajem swoimi life hack'ami na domowy recycling. Już teraz zbierajcie w domu to, co może przydać się na takie zajęcia ;) Będzie się działo! :D Tutaj znajdziecie zdjęcia przykładowych rzeczy z recycligu wykonane na zajęciach online przez naszych uczniów na wiosnę.
Zaplatanki
Zajęcia, na których będziemy robić piękne rzeczy z użyciem wełny, włóczek, tasiemek i sznurków. W programie jest zatem: haft - różne ściegi, różne rodzaje, w tym haft koralikowy i sutaszowy; szydełkowanie - w tym robienie różnych użytecznych rzeczy ze sznurków bawełnianych; plecenie bransoletek; robienie makramy; ozdoby pasmanteryjne z tasiemek satynowych własnego wykonania. Jeśli uczestnicy będą chętni, to także robienie na drutach.
Eksperymenty
Zajęcia, na których uczymy się przez doświadczenie, robimy różne eksperymenty, zarażamy się ciekawością świata i jego zjawisk, uczymy się je obserwować za pomocą różnych narzędzi i ciekawych sprzętów, w tym różnych mikroskopów. Ćwiczymy sztuczki, eksperymentujemy, kreatywnie badamy... Tematyka obejmuje atrakcyjne i zrazem edukacyjne doświadczenia między innymi z biologii, fizyki, chemii dopasowane do uczniów kl. 0-6, ale przydatne będą dla nich w kolejnych klasach przy przerabianiu podstawy programowej z biologii, fizyki i chemii.
KLUB (Nie tylko)planszówkowy
To zajęcia w formie, której brakowało nam dotychczas w środowym bloku stacjonarnym.
Czas dla uczniów kl. 4-8 (z możliwością podziału na podgrupy wiekowe) na rozmowy lub zabawę przy grach i zdrowych przekąskach czy wspólnie robionej herbatce. Będą zabawy integracyjne, zapoznawcze, by stworzyć relacje rówieśnicze. Na innych zajęciach tematycznych zazwyczaj jest za mało na to przestrzeni, a potrzeby uczniów duże. Dlatego zapewniamy na to czas oraz duży wybór planszówek/karcianek/zręcznościowych gier oraz herbaty i ciasteczka/owoce itp. Będzie też przestrzeń na pomysły uczniów, jak chcą spędzić ten czas – możemy zaprosić jakiegoś gościa, zorganizować urodziny lub upiec razem zdrowe ciastka czy zrobić desery. Wszystkie materiały, przekąski, gry zapewniają prowadzący, ale jeśli ktoś chce przynieść coś swojego to nie ma problemu :)
9. Zajęcia z p.Tomkiem (tel. 508 373 175; mail: mw4@o2.pl)
J. angielski grupowe
W małych grupach, z podziałem według wieku i poziomu zaawansowania, na ciekawym materiale: piosenki, filmy, komiksy, gry planszowe i karciane, kolorowe karty pracy. Celem zajęć jest przede wszystkim zainteresowanie dzieci językiem angielskim w taki sposób, by używały go z przyjemnością, do tego co lubią, co jest dla nich ważne i potrzebne w ich wieku. Poznają zwroty użyteczne i przydatne zarówno w życiu codziennym jak i podczas wakacyjnych wyjazdów zagranicznych. Na każdych zajęciach odbywa się nauka czytania, rozumienia ze słuchu, tłumaczenia z języka angielskiego na polski, ćwiczenia gramatyczne i leksykalne. Wszystko w formie ciekawej i urozmaiconej, opartej głównie na kilku seriach angielskich komiksów edukacyjnych z podziałem na poziomy zaawansowania. Dotychczasowe doświadczenie prowadzenia zajęć na tych seriach komiksów pokazuje, że dzieci z przyjemnością „chłoną" angielski i nie mogą doczekać się kolejnych zajęć :D
J. angielski indywidualny
Przygotowanie do rocznego egzaminu z języka angielskiego w edukacji domowej: przerobienie podstawy programowej z danej klasy, testy próbne. Dostosowanie metod nauczania także do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wysokie oceny z egzaminów rocznych uczniów z tych zajęć (na poziomie każdej klasy) świadczą o efektywności indywidualnego podejścia do nauczania przez prowadzącego. Jeśli rodzic życzy sobie indywidualnej nauki dla swojego dziecka nie pod kątem egzaminu rocznego lub 8-klasisty, tylko ma inne cele – wszystko można dostosować pod te potrzeby.
Kurs przygotowawczy do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego
Zajęcia grupowe stacjonarne lub online pod kątem wymagań do egzaminu, zagadnienia egzaminacyjne, testy próbne, powtórki, konsultacje.
Kurs przygotowawczy do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego
Zajęcia grupowe stacjonarne lub online (najprawdopodobniej w czwartki, ale grafik zostanie ustalony po zapisach do grup) pod kątem wymagań do egzaminu, zagadnienia egzaminacyjne, testy próbne, wypracowania, powtórki, konsultacje.
Filozofia
dla kl.7-8 oraz LO (zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie oraz online)
Program:
-Czym jest filozofia?
-Co zrobić, by zostać filozofem?
-Podstawy logicznego myślenia.
-Tematy egzystencjalne i światopoglądowe.
-Część zajęć w oparciu o tematy z książki dra Toma Morrisa „Filozofia dla bystrzaków"
Uczniowie z 1 kl. LO mogą wybrać filozofię jako przedmiot egzaminacyjny (zamiast muzyki lub plastyki). Na tych zajęciach otrzymają nie tylko wiedzę potrzebną do egzaminu, ale także wsparcie przygotowaniu projektu do egzaminu. Zajęcia obejmują wykład i dyskusję. Tematyka wolna od indoktrynacji ideologicznej i religijnej. Prowadzący - Tomasz Chłopicki, nauczyciel z wykształceniem filozoficznym, z wieloletnim doświadczeniem pracy z młodzieżą, certyfikowany lifecoach.
Młodzieżowy Klub Edukacji Domowej "GADUŁA" – bezpłatna inicjatywa rodziców dla uczniów ED Chalo
Od 3,5 roku, z potrzeby starszych uczniów, powstała nieformalna inicjatywa założenia klubu dla młodzieży z edukacji domowej w naszej Szkole.
Uczniowie w kameralnym gronie organizowali wewnętrzne i otwarte spotkania: warsztaty kulinarne, psychologiczne, filozoficzne, z autoprezentacji, spotkania z ekspertami z interesujących ich dziedzin: malarką, piłkarzem, filozofem, polonistką, blogerką, specjalistką w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Mieli zajęcia warsztatowe w Bibliotece Naukowej na wybrane tematy, w tym jak szukać materiałów do projektów i wypracowań. Kilka razy gościli pana Bogdana Ruksztełło-Kowalewskiego z Fundacji „Kreska”, pracownika Biblioteki Wojewódzkiej, który w oryginalny sposób przybliżył im trudniejsze lektury. Organizowali symbolicznie urodziny we własnym gronie, wymieniali się pomocami do nauki oraz założyli zamkniętą grupę na FB oraz na discordzie, w których mają kontakt online. Dwa lata temu, ze względu na lockdown, zajęcia były online w formie klubu dyskusyjnego, integracji w grupie rówieśniczej, wzajemnej pomocy w nauce, przy projektach oraz w przygotowywaniu się do egzaminów. W minionym roku szkolnym Klub odbywał się stacjonarnie – zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami młodzieży z kameralnej, bardzo zgranej grupy. Byliśmy na pizzy, kręglach, ale głównie gadaliśmy i graliśmy w planszówki. Były też elementy tutoringu, wsparcia w organizacji sobie czasu na naukę i egzaminy.
W tym roku szkolnym chcemy zmienić formułę zajęć, by wyjść naprzeciw potrzebom licealistów. Widzimy, że uczniowie klas 7-8 chcą inaczej spędzać ze sobą czas niż licealiści. Było też sporo zgłoszeń uczniów młodszych – kl. 5-6, którym w grupie łączonej musiałam odmówić ze względu na dużą różnicę wieku. Dlatego w roku szkolnym 2022/23 proponujemy dołączenie do Klubu TYLKO licealistom, dla których stworzymy większą przestrzeń na ich inicjatywę i tworzenie relacji rówieśniczych, a nie uczestniczenie w zajęciach prowadzonych odgórnie. Będziecie mogli sami chodzić w grupie do kina, na kręgle, na pizzę czy lody, robić sobie wieczory filmowe czy planszówkowe – wszystko zależy od Was, Waszych zainteresowań i pomysłów! Możecie pomagać sobie w nauce czy projektach albo odwiedzać się w domach - my chcemy Wam stworzyć możliwość poznania się i stworzenia relacji.
Jeśli Twoje dziecko jest w LO i chciałoby dołączyć do grona klubowiczów, by w przyszłym roku szkolnym tworzyć nowe inicjatywy, spotkania, warsztaty, nawzajem sobie pomagać w nauce, tworzyć wspólne projekty na egzaminy, rozwijać zainteresowania, inspirować się i po prostu spędzać wspólnie czas – zapraszamy!
Jeśli Twoje dziecko jest młodsze, a też ma potrzebę przestrzeni na spędzanie czasu z rówieśnikami w sposób „luźniejszy” niż zajęcia tematyczne (takie jak rękodzieło czy angielski), to proponujemy dla Was KLUB (Nie tylko)planszówkowy. Tam możemy zaprosić uczniów kl. 4-8 (z dodatkową możliwością podziału grupy wiekowe). W programie nie będą wyłącznie gry – zapraszamy do przeczytania oferty osobno opisanej.
Koordynatorzy to rodzice uczniów starszych klas ED (15 i 17 lat), (z wykształceniem i doświadczeniem pedagogicznym):
Monika i Tomasz Chłopiccy
Zainteresowanych prosimy koniecznie o kontakt mailowy lub telefoniczny, ponieważ zanim ruszy klub, musimy porozmawiać z rodzicami. Dzień spotkań zostanie ustalony z zapisanymi. Zapisy tel. 508373175 Monika Chłopicka, kontakt@czterybezy.pl
10. Zajęcia z ceramiki p.Izą (tel. 692 985 687)
Ceramika Propozycja szerokiej palety zajęć w ramach warsztatów plastyczno-ceramicznych. Zajęcia odbywają się co tydzień w Pracowni Ceramicznej przy ul. Jagiellońskiej 5 w Gdańsku (budynek starej szkoły). Ważnym profilem warsztatów są zajęcia ceramiczne i rzeźbiarskie. Prace dzieci będą wypalane w piecu w Pracowni (w dwóch etapach: przed i po szkliwieniu). Na warsztatach dzieci nauczą się technik modelowania ręcznego , a także modelowania z formy. Prace mają różną tematykę (np. zwierzęta, postaci, przedmioty użytkowe), jak również są związane z aktualnymi wydarzeniami i świętami. Na warsztatach, poza ceramiką i rzeźbą, dzieci będą brały udział w licznych aktywnościach artystycznych opartych o różne techniki, w tym: malarstwo, rysunek, grafika, kolaż, papier-mache, filcowanie, techniki mieszane.
11. Wspinaczka z p.Jolą (tel. 501 769 966)
Wspinaczka – ELEWATOR, ul. Droszyńskiego 15H, Gdańsk – Oliwa
12. Zajęcia z rysunku z p.Wojtkiem
(tel.608 618 687; mail: wojciech.olszowka@wp.pl)
Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z szeroką gamą rysunkowych i malarskich możliwości, jakie dają ołówek, farby i pędzle. Poprzez swobodną, niczym nieskrępowaną kreację dowiedzą się jak zapanować nad kreską i plamą, jak oddać przestrzeń i głębię, jak pokazać formę i kształt, jak wydobyć światło i cień. Szybko się przekonają, jak wielką przygodą jest zabawa z szarym grafitem i kolorową plamą farby.
Prowadzący - Wojciech Olszówka, absolwent ASP w Gdańsku, wydział Malarstwa. Z zamiłowania rysownik komiksów. Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów komiksowych z dziećmi i młodzieżą.




13. Zajęcia karate (TEL. 691 181 888)
To niepowtarzalna metoda nauczania opracowana przez Mistrza Hidetakę Nishiyamę. W sposób wszechstronny podnosi sprawność fizyczną, sprzyja w walce z otyłością, kształtuje postawę prozdrowotną i prosomatyczną. Uczy szacunku do innych,
samodyscypliny, opanowania i zdrowej rywalizacji, buduje wytrwałość i pewność siebie, podnosi wiarę we własne siły. Rozwija
umiejętności samoobrony.
Karate tradycyjne jest także zalecane jako profilaktyka w korygowaniu wad postawy, w tym skoliozy tzw. idiopatycznej. Zajęcia są dostosowane do różnych grup wiekowych i zaawansowania. Program skierowany jest zarówno do osób zainteresowanych
treningiem rekreacyjnym, samoobroną jak i tych, którzy chcą osiągnąć mistrzostwo w karate tradycyjnym i myślą o rywalizacji
oraz udziale w zawodach sportowych.
Zajęcia odbywają się w kilku lokalizacjach: AWFiS, Oliwa ul. Górskiego 1; Centrum Kultury Jana Pawła II, Morena ul. Nałkowskiego 3; Metropolia, Wrzeszcz ul. Kilińskiego 4. Jeżeli znajdą się chętni z okolic Osowy - planujemy zajęcia również tam.

14. Zajęcia z Montowni z p.Maciejem
Podczas zajęć poznajemy techniki obróbki różnych materiałów, pracujemy nad projektami indywidualnymi i zespołowymi. Uczymy się projektowania, cierpliwości, współpracy w grupie. Zapraszam do zapoznania się z profilem https://www.facebook.com/montownia.maciek
15. Zajęcia z Montowni Minecraft z p.Maciejem
Nauka programowania z wykorzystaniem Minecraft Education Edition. Podczas zajęć pracujemy zespołowo nad danym projektem, uczymy się pracy zespołowej oraz podstaw programowania. Grupa do 10 osób.




